ГАРЯЧЕ


“Гаряче” - це один з напрямків нашої діяльності, що стосується харчування в походах і подорожах, а також усіляких різноманітних питань з ним пов'язаних. Спираючись на власний досвід та можливості сучасної харчової індустрії, ми ділимось найвдалішими на наш погляд стравами, які забезпечують необхідний раціон в умовах часткової або навіть повної автономності. Використовуючи сушені продукти, ми отримуємо ту ж саму їх користь, але у помітно менший вазі.

“Гаряче” стане у нагоді тим, хто бажає отримати суміш для приготування будь-якої з наших страв для певної кількості порцій; замовити на вагу будь-який окремий інгредієнт з наших страв; отримати консультацію щодо планування похідної розкладки, норм споживання, кореляцію ваги продуктів після сушки, харчову цінність страв; зробити замовлення з урахуванням індивідуальних потреб та побажань (виключення/додавання/пакування окремо певного інгредієнта, зменшення/збільшення ваги порції, вакуумне/полегшене/порційне пакування, тощо). 

Хочемо звернути увагу, що “Гаряче” - це не страви швидкого приготування. Розраховуючи на тривалі пригоди, ми дотримуємося принципу “варимої” їжі та використовуємо інгредієнти швидкого приготуванні (пластівці, пюре, тощо) у якості виключення. Легких смачних та гарячих вам подорожей!