Микалюк Паша


Микалюк Павло.


Паша народився 13-го серпня 1995-го року в місті Приморську Запорізької області. Для нього спортивний туризм почався у ще не дуже свідомому віці - з 6-ти років, коли мама вперше взяла його з собою в похід по Криму. Вона керувала дитячими гуртками зі спортивного туризму - таким чином Паша з групою школярів пройшов свій перший похід, і тут почалось.


Під час навчання в школі Паша брав також участь у змаганнях і виступав за команду міста Приморська або за збірну області. Після вступу в ХАІ і до тепер - за команду “IRBIS”. Характерно, що при виборі ВНЗ після школи він віддав перевагу саме ХАІ тому, що там була секція гірського туризму. І навіть більше - на сайті університету було привітання команді ХАІ з перемогою на Чемпіонаті з гірського туризму, адресоване Русовичу Сергію і Пігарьовій Юлі. Саме тоді Паша і визначився, що це саме те, що йому треба, і вже з 1-го курсу виступав з Сергієм і Юлею в одній команді.


Останніми роками найкращі тренування для нього - це змагання разом зі своєю командою.
Займається скелелазінням.


Паша має розряд Майстра спорту України зі спортивного туризму та ІІ розряд зі спортивного орієнтування, яким займався у шкільні роки.
Максимальний похідний досвід - гірський похід 5 к.с., пішохідний похід 3 к.с. Максимальний висотний - 5500 метрів, перевал 3А.


До своїх найбільших досягнень зараховує:
1 місце на міжнародних змаганнях з орієнтування в групі М18Б «Таврійська весна», Крим (2013),
1 місце на змаганнях “Київський листопад-2018”,
1 місце на особистому Чемпіонаті України на гірських перешкодах (2018),
1 місце на Чемпіонаті України з гірського туризму в складі команди «IRBIS» (2017)
декілька 1-х місць на Кубках України з гірського туризму на Хортиці, в Кременчузі,
2 місце на Чемпіонаті Украіни з альпінізму (2019),
3 місце на Кубку України з альпінізму пам’яті Свергуна (2018).


Життєве кредо: “Лежання на дивані – запорука успіху, що дає + 30 до імовірності перемоги. Багато лежу, тому добре лажу. А якщо полежати безпосередньо перед стартом – це взагалі подвоює імовірність перемоги”.