Носков Павло


Носков Павло.

Паша народився 16 червня 1989 року в місті Миколаєві. Туризмом почав займатися вже у 10 років, і одразу - з подолання :)  Старший брат не дуже хотів приводити в нього Пашу, тож він прийшов за ним у ліс самостійно. І вже там спорт почався для нього з орієнтування в лісі та баскетболу на шкільному майданчику. До туризму ж Паша спробував чимало різних спортивних секцій. Починав він із команди “Крок” Корабельного району Миколаєва. І на сьогодні вважає, що “кроківцями” не перестають бути.

Попри всі перемоги на численних змаганнях, своїм найбільшим досягненням Паша вважає одне тренування у 2012-му році, коли він зміг перебороти себе самого. Немає жодного свідка цього таємничого тренування, проте з тих пір у спорті він почав мислити інакше…

У це важко повірити, але розрядна політика Паші не цікава. Йому цікавий у першу чергу сам спорт, особливо раніше захоплювало орієнтування. Ми ж знаємо, що він має звання Майстра спорту України зі спортивного туризму :)
У походах Паша бував на Кавказі, тож ми можемо зробити висновок, що його висотний досвід знаходиться десь біля позначки 3-х тисяч метрів.

Його натхнення на кожен день - це розуміння того, що життя прекрасне!