Попач Марія


Третьою серед жінок у рейтингу є Попач Марія.

Маша народилася 14 квітня 1997-го року в Рівненській області. Туризм - це перше серйозне  захоплення спортом для неї. Почала ним займатися вже на 2-му курсі університету в команді “Кайлас” турклубу “Глобус”. Хоча передумови спортивного майбутнього були закладені ще в школі у вигляді нерегулярної участі в змаганнях зі стрибків у довжину, бігу та навіть штовхання ядра :)

На сьогодні Маша тренується та виступає разом зі “Збірною Глобуса” і має І розряд зі спортивного туризму.
Своїм найбільшим досягненням вважає виграш на дистанції крос-похід на Чемпіонаті Києва у 2017-му році. Була учасником гірського походу 2-ї категорії складності в Туреччині.
Максимальний висотний досвід - 3777 метрів.

Виходячи з тлумачення терміну хобі “Вікіпедією” (узагальнена назва улюблених занять або розваг, що не є робочою спеціальністю і до яких вдаються у вільний час), до своїх хобі Маша відносить туризм і сон :)  Також любить доглядати за квітами.

У своєму житті вона просто займається тим, що подобається. За життєве кредо має вислів «Роби те, що любиш. Люби те, що робиш». Джерелами натхення на нові звершення називає близьких людей і друзів, які в неї вірять, а вона їх не хоче розчаровувати і тому викладається на повну; а також - тих, хто в неї не вірить, і тоді вона намагається довеси їх неправоту :)  Ще один варіант для натхнення - це книги, фільми та історії інших людей. Подивилась/прочитала і подумала: «Це так круто, я ж теж так можу, треба щось робити: більше тренуватись, більше вкладати сил і енергії на це, от тоді і буде результат». Маша вважає, що головне не здаватись на півдорозі і доводити справу до кінця. Не створювати мрій, а створювати мету і впевнено йти до неї!