ПОСЛУГИ


Мотузкові тренінги для компаній та колективів

Що допоможе вашому колективу згуртуватися та зробить з вас справжню команду? Це, звісно ж, вирішення нестандартних завдань, що потребують залучення кожного учасника, та активний відпочинок разом. І тут прийдуть на допомогу мотузкові тренінги та квести, що послугують ідеальним тімбілдингом!

Ми пропонуємо організацію таких заходів компаніям, що хочуть зробити зі своїх співробітників єдину команду, яка буде готова за будь-яких умов знайти потрібні відповіді на питання. Подібний захід може включати в себе подолання нескладної смуги мотузкових перешкод, вирішення різноманітних логічних завдань та іншу командну роботу.

Також наші заходи можуть бути організовані у вигляді розважальних для активного відпочинку колективів. Адже найкращі команди не тільки продуктивно працюють, а й відпочивають разом.

Мотузкові тренінги - це хороший формат відпочинку також і для дитячих колективів. Діти будуть в захваті від множини етапів та активності заходів.

Ми ж забезпечимо учасникам будь-якого віку та рівня підготовки бажаний формат тімбілдингу, яскраві враження, цікаві завдання та максимальну безпеку!


Організація походів для комерційних груп

Команда МКС надає послуги з організації та проведення походів усіх рівнів складності для мандрівників будь-яких рівнів підготовки. Ви хочете вирватися на вихідні з задушливих обіймів буденності та відпочити на лоні природи в атмосфері спокою та чудових пейзажів? Тоді Вам до нас! Ми підберемо маршрут за бажаними для Вас критеріями: у цікавій Вам місцевості, з потрібною тривалістю та складністю, для бажаної кількості людей у групі, що повністю буде відповідати Вашим смакам, індивідуальній потребі та рівню підготовки.

Головне для вас - це відпочити від метушні великих міст, подихати чистим гірським повітрям, насолодитися неймовірними краєвидами та випробувати себе у ролі туриста. А для нас - це задовольнити Ваші потреби та організувати належний рівень комфорту і безпеки під час мандрівки.

Група буде подорожувати під керівництвом досвідченого гіда з багаторічною практикою участі та керівництва походами. Особливістю наших заходів є те, що організацією займається команда професійних спортсменів-туристів, які мають розряди та звання з цього виду спорту та неодноразово перемагали у міжнародних чемпіонатах по походах. Від моменту Вашого запиту на організацію походу до самого фінішу Ви будете в надійних руках професіоналів!


Секлелазні поїздки для комерційних груп

Втомилися від тихого офісу та нудної м’якості домашнього дивану? Давно мріяли підкорити висоти і відчути себе справжнім скелелазом? У такому разі ідеальний вибір для Вас та Вашої компанії - це поїздка на скелі!

Команда МКС організує для Вас поїздку потрібної тривалості у будь-який бажаний район та забезпечить усім необхідним для Вашої максимальної безпеки та комфорту. Участь у заході не потребує ніякої підготовки, адже всі учасники пройдуть заняття з базової техніки скелелазіння: дізнаються про основні прийоми, навчаться організовувати страховку, в’язати всі необхідні вузли, а також підніматися мотузкою та здійснювати швидкісний спуск (дюльфер).

Скелелазний виїзд буде проходити під керівництвом досвідчених інструкторів з багаторічною практикою скелелазіння, спортивного туризму, альпінізму та роботи зі спеціальним спорядженням.