ПРО НАСКоманда МКС - це спільнота однодумців, що займається спортивним туризмом та альпінізмом. Основу наших інтересів складають саме долання гірських перешкод. Ми активно беремо участь у походах та альпіністських сходженнях в горах, а також змаганнях з техніки туризму та альпінізму, що готують нас до випробування стихією.

Туризм для нас - це не просто хобі, а спорт, у якому ми ставимо перед собою амбітні цілі та досягаємо їх. Члени Команди МКС - це професіонали у своїй сфері, що побували у більшості найвищих гірських систем світу, у походах найвищих категорій складності, перемагали в найскладніших Всеукраїнських змаганнях.

Історія команди починається з 2005 року, коли її очільник Куцаєв Володимир Вікторович вперше зібрав склад під назвою “Команда МКС” для виступу на змаганнях. Відтоді учасники команди тричі ставали чемпіонами України з гірського туризму та призерами Кубку України з пішохідного туризму. І складно перерахувати всі численні здобуті призи на змаганнях обласних рівнів!

У 2007 році команда також почала свій шлях у якості організатора - провела перший “Кубок МКС”. З тих пір ці змагання з техніки долання гірських перешкод стали традиційними та проводяться щороку двічі - навесні на скелях та взимку на штучному рельєфі. Кожного разу нам вдається зібрати найкращих спортсменів України на цікавих та насичених дистанціях з особливою атмосферою. А завдяки активній співпраці зі спонсорами та партнерами ми змогли вивести змагання зі спортивного туризму на новий якісний рівень.

Також 2018-го року ми вперше організували мультиспортивні змагання “Polissia Adventure Race”. Цей досвід став позитивним для нас, тому ми плануємо й надалі розвивати напрямок проведення пригодницьких перегонів.

Команда МКС веде активне соціальне життя. Ми популяризуємо наш вид спорту через ознайомлення аудиторії з історіями відомих спортсменів, особливостями організації харчування в умовах експедиції та висвітлення цікавих маловідомих місць України.

Детальніше про все це - на наших інформаційних ресурсах.