Русович Сергій


Сергій Русович.

Сергій народився 9-го квітня 1991-го року у місті Сміла. Звідси й почався його спортивний шлях: з першого по сьомий клас він займався спортивними бальними танцями, але вже з 6-го класу його увагою та серцем заволодів спортивний туризм.
Тоді Сергій почав займатися в Смілянському центрі туризму та краєзнавства учнівської молоді. Був капітаном міської та обласної команди зі спортивного пішохідного туризму.
З першого курсу займався в спортивно-туристичному клубі університету ХАІ.
Після закінчення університету виступає в складі збірної команди міст Києва та Харкова, в команді "ІРБІС".

Досягнень у Сергія за весь час його спортивної кар’єри дійсно багато! Головні серед них - ІІІ місце на дистанції крос-похід на Чемпіонаті України зі спортивного пішохідного туризму в 2007-му році; І місце на Чемпіонаті України з гірського туризму (дистанція зв’язок) у 2012-му році; І місце на Кубку України з гірського туризму "Кубок Хортиці" у 2012-му році; перше місце в змаганнях "Київський Листопад-2018"; призові місця на Кубку МКС на скелях та в залі у 2015, 2016, 2017, 2018-му роках.
До його похідного досвіду належить участь у гірському похіді 4 к.с. по Сванетії в регіоні Рача-Лечхумі у 2016-му році.

Сергій має звання Майстра спорту України, яке здобув у сфері гірського спортивного туризму. Також виконав вимоги на звання Кандидата у майстри спорту України зі спортивного пішохідного туризму.
Має також і альпіністський досвід - близько дюжини альпіністських 5А-5Б в малих горах Криму (Форос, Сокіл).
Максимальний висотний досвід - це схили піку Дзержинського (близько 6000 метрів), вершина Ельбрусу (5642 м) та Казбек (5033 м).

Сергій почав займатися гірським туризмом, бо в ньому не треба бігати орієнтування та жумарити. Зважаючи на останні тенденції, каже, що починає шукати нове хобі :)
Його життєве кредо: “Black Diamond - добре, PETZL - краще, купую - Climbing Technology”.

А надихає Сергія на нові звершення можливість відпочити від дружини :))