15:40:47
Кубок МКС на скелях-2019: задоволені учасники та вдосконалений формат

13-14 квітня у селі Дениші Житомирської області відбулися традиційні змагання з техніки долання гірських перешкод «Кубок МКС на скелях-2019». Понад 70 представників із 5 регіонів України (Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Рівне) змагалися на 4-х різних дистанціях у двох зонах – Червоній та Зеленій. Серед них: 6 майстрів спорту України, 12 кандидатів у майстри спорту, 12 спортсменів з 1-м розрядом, 11 – з 2-м, 4 – з 3-м та 22 новачки без розряду.


Учасники мали змогу випробувати як особисті спортивні навички, так і майстерність роботи зв’язок на природному рельєфі. Зокрема, вони подолали низку насичених технічних етапів, серед яких – скельні підйоми, переправи, транспортування потерпілого, вправлялися у використанні штучних точок опори, а також отримали нагоду освіжитися, перепливши річку Тетерів на човні. Особливим етапом, яким Команда МКС ще минулого року урізноманітнила традиційні гірські змагання, стало спортивне орієнтування, постановником якого виступив Дмитро Коваль.


У запеклій боротьбі переможцями у загальному заліку стали:
• серед чоловічих зв'язок Червоної зони – команда «IRBIS М+М» (Русович Сергій – Микалюк Павло)
• серед змішаних зв'язок Червоної зони – команда «РАКЕТА_І_Я» (Лисенко Ярослав – Павленко Ілона)
• серед чоловічих зв'язок Зеленої зони – команда «Шибарі» (Редька Дмитро – Романко Михайло)
• серед змішаних зв'язок Зеленої зони – команда «Керов і Ко» (Керов Олександр – Коротка Анастасія)
 

Однією з новацій цьогорічного Кубку став розподіл учасників на Червону та Зелену зону не за результатами кваліфікації, а відповідно до рейтингу спортсменів «Першої київської гірської ліги». Пілотний варіант рейтингу включив 4 Кубки МКС 2017-2018 років на штучному та природньому рельєфах. Такий підхід забезпечив швидше та ефективніше проходження дистанцій, і ми будемо застосовувати його й надалі. За словами головного організатора змагань Сергія Андрущенка, у подальшому також планується створення окремої третьої зони для учасників з найменшим досвідом, аби забезпечити рівні умови, здорову конкуренцію та можливість поступового росту наймолодших спортсменів у рейтингу.

«Кубок МКС на скелях-2019» не був би можливим без наших партнерів та спонсорів: Ланет.TV, Fram Equipment, Alp.com.ua, First Ascent та «Гаряче». Ми щиро вдячні їм за підтримку, надання корисних призів для переможців і сподіваємося на подальше плідне співробітництво у напрямку популяризації гірського спорту та просування концепції «змагання для учасників» серед широкої спільноти гороходців.

 

Автор - Аліса Покровська.

Переглядів: 1072 | Додав: sandruschenko91 | Теги: Аліса Покровська, Змагання, Кубок МКС | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
avatar