10:58:50
Kyiv Last One Standing-2019: забіг до останнього учасника

Переможе один, або ніхто. І це триватиме доти, доки не здадуться усі учасники.
Якось так коротко можна описати формат Backyard Ultra, який започаткували в США і вже за кілька років змагання почали проводити у різних країнах світу.

Backyard Ultra - це ультрамарафонська гонка на вибування. Учасники повинні подолати коло довжиною 6706 метрів менш ніж за одну годину.

Backyard Ultra дійшов і до України. 2 листопада у київському парку “Муромець” розпочався забіг Kyiv Last One Standing-2019, який тривав 34 години. Його організувала гірська спортивна Команда МКС.

Переміг у змаганнях учасник із України — Олександр Бендас.

На перше коло вийшли 47 учасників. Серед них були ультрамарафонці із України, Болгарії, Франції, Великобританії та США.

З кожною годиною учасників ставало все менше. На 13-те коло вийшли 20 учасників, на 20-те — восьмеро, які протрималися до 24-го кола. 

100 миль під час Kyiv Last One Standing-2019 за 24 години подолали учасники із України Олег Чижик, Олександр Бендас, Андрій Півень, Назарій Гнат, Сергій Черемисін, Андрій Василенко, Дмитро Міхєєв та француженка Клер Банварт

Вже на 27-ме коло вийшло лише четверо учасників, які трималися до 30-го кола. А вже на 31-вийшли лише двоє — українець Олександр Бендас та учасниця із Франції Клер Банварт. Бендас переміг після 34 гола, яке його суперниця не змогла завершити.

Бендас отримав Золотий квиток на Big's Backyard Ultra в Теннессі 2020. 

Гонки формату Backyard Ultra не мають вікового чи гендерного розподілу. Усі учасники виступають на рівних умовах. 

Рекорд Backyard ultra — 68 кіл! Його встановив швед Йохан Стін у США під час головного забігу Big's Backyard Ultra, який  пробіг 455.6 кілометрів у 2018 році.

У 2019 перемогу отримала американка Меггі Гутерл, яка подолала 60 кіл.

Враження учасників Kyiv Last One Standing-2019:
 

Назарій Гнат, 25 кіл

#kyivlastonestanding2019 для мене завершився. 25 кругів, 25 годин і 170 кілометрів. Суть забігу проста - круг 6,7км потрібно пробігти за 1 годину, раніше прибіг - більше часу на відпочинок. Старт кожну годину. Вибуває той, хто не вклався в годину, або не вийшов на старт. 
Ідеальний біговий формат для того, щоб перевірити свою силу волі і наблизитися до своєї межі. Атмосфера в наметовому містечку неймовірна, кожен учасник намагається використати 5-15 хвилин після чергового фінішу максимально ефективно, щоб переодягтися, поїсти, відновитися і вийти на наступне коло. Десь після 18 кола були всього 2 цілі, які чергувалися - вийти на старт і завершити коло. Ці 25 годин запам'ятаються надовго, я #хеппі.
 

Олег Сурженко, 15 кіл

Дуже цікавий формат змагань, в якому немає фінішу, старт кожну годину, можеш прибігти скоріше та перепочити довше, а можна навіть йти швидко пішки та вписуватись у ліміт, але без перепочинку. Для себе обрав швидке проходження кола з відпочинком. Коло 6700м. Пробіг 15 кіл - 100 км, та вирішив зійти, бо старі травми дуже просили не продовжувати. Формат не мій, але було цікаво спробувати себе в такому.
Класна організація від команди МКС, привітні та веселі люди, таймінг, розмітка, харчування, все на рівні. Радий був всіх бачити та змагатися.
А ще медаль за схід, та пиво від Ципи
Дякую за 15 цікавих годин на цьому святі.
 

Олександр Кадькало, 15 кіл

Не збирався бігати так довго…
Але формат мені дуже сподобався!
Ти біжиш в комфортному для себе темпі, а потім відпочиваєш. Я намотав 100,5 кілометрів! :)
Записався тому, що було цікаво!
До кінця я себе не випробував, але висновки зробив :)
Дистанція – начебто набір висоти незначний, але мікрорельєф дається взнаки. Вночі пішов дощ і пісочні ділянки, які пробігалися практично непомітно, стали важчими, налипало, мабуть, було би краще йти пішки. Ноги стали важчі :)
Погода – теж має значення. Коли пішов дощ, я одягнув Marmot, зовні він не пропускав, але з середини, незважаючи на начебто мембрану, я був мокрий і хотілось перевдягнутись (беріть запасний одяг) :)
Забув ще про вітер - на зворотному відтинку ну дуже був відчутний!
Гідратація – погода прохолодна, жодних проблем.
Харчування – взяв багато батончиків, енергетичних в.т.ч., але з’ів тільки три. Далі солодкого не хотілося. Пригодилися бутерброди. Заготував 5: з сиром, з шинкою, з червоною рибою, з салком і з салямі – цікаво було, що зайде краще :) Все зайшло, хіба що жалкував, що риби було мало :)
Також класно зайшов супчик ввечері і борщик опівночі від організаторів, респект! Взагалі, хотілось чогось гарячого і тут знову постає питання групи підтримки. Якщо буцатись серйозно, то вона mast have!
Це була проба, але основний висновок – потрібна група підтримки! По доброму заздрив, коли бачив "накритий" стіл у сусідів :) Та й якщо бігати довго, то хтось має розбудити! 
Дякую за каву Евгения Тригуб, вона реально повернула мене до життя! От такі речі запам’ятовуються і дуже важливі!
А взагалі, цього разу я був сам, але зрозумів, наскільки важлива підтримка! Найбільша складність цього випробування в нашій голові!!! Все залежить від того, чи ти переконаєш того, хто в тобі відповідає за безпеку і комфорт, в тому, що продовжувати варто.
Дякую організаторам Команда МКС, це надзвичайно доброзичливі і витривалі в доброзичливості люди! :)
Дякую всім, хто підтримував!
 

Matt Parker, London, 11 loops

Kiev last one standing 2019 photo by Sviatoslav Medyk_130.jpg
My tour of Kyiv may have only been 6.7km long, but was it worth it?
The team at Команда МКС (Kyiv LOS) were fantastic.
This was a slick event - with caring people behind the scenes - that will only improve with experience.
Smiles & high-fives were never lacking.
And they learnt a lot about Backyards.
They had some seriously tough competitors and decisions to make.
Would I recommend BYU tourists to visit Ukraine?
100%


Таблиця з результатами: https://cutt.ly/WeOyPXh 

Автор - Наталія Патрікєєва.
Фото: Святослав Медик, Володимир Демянович

Партнери забігу:

Переглядів: 794 | Додав: sandruschenko91 | Теги: Kyiv Last One Standing, Backyard Ultra, Наталія Патрікєєва | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
avatar