12:17:17
Lanet Ukrainian Mountain Games перед завершальним етапом

Хоп-хоп і завершився третій етап Lanet Ukrainian Mountain Games.

Команда МКС і Гігабітна Мережа Ланет вітає переможців змагань Лютий гороходець, а учасникам бажаємо ще більше продуктивних тренувань, щоб на кожному із наступних змагань ваші результати покращувались.

А ми рахуємо проміжні результати по трьом етапам, які вже відбулись. Але перед цим коротко нагадаємо про те, як рахуємо.

Після закінчення кожного з чотирьох окремих заходів ми будемо визначати так званий "підсумковий час" спортсмена на дистанції наступним чином: 

- найкращій час, показаний на окремій дистанції серед всіх учасників, буде прирівнюватись до 60 хвилин, тобто 60 хвилин - це "підсумковий час" найкращого спортсмена на дистанції; 

- іншим результатам буде відповідати "підсумковий час", перерахований пропорційно до найкращого часу, показаного на дистанції. 

(Все просто: якщо найкращій результат на дистанції - 30 хв, то результату 45 хв на тій самій дистанції буде відповідати "підсумковий час" 90 хв. 
У разі, якщо найкращій результат на дистанції 4 години, то результату 5 годин буде відповідати "підсумковий час" 75хв) 

Кращі виступи мають менший час, відповідно і менший "підсумковий час". 

Підсумковий результат спортсмена - це сума трьох його найвдаліших виступів з точки зору "підсумкового часу". 

Спортсмен, що брав участь в двох (з чотирьох можливих) заходах LUMG автоматично знаходяться нижче за рейтингом, ніж спортсмен, що змагався три або чотири рази. Відповідно, той, хто виступав лише на одних змаганнях, буде нижче за рейтингом, ніж той, хто змагагався двічі.

А поки ми не маємо четвертих результатів то беремо до уваги два найкращі результати. Тож в проміжному рейтингу в Червоній зоні лідирують Міша Мовчан і Юля Пігарьова, а у Зеленій зоні - Олег і Аня Чижики. Таблицю з результатами можна побачити тут.

Переглядів: 321 | Додав: sandruschenko91 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar