13:30:17
Lanet Ukrainian Mountain Games. Що ж це таке?

Що таке Lanet Ukrainian Mountain Games? 

Це 4 заходи:

Після проведення четвертих змагань в березні ми підібємо підсумки та визначимо по одному переможцю ліги окремо серед чоловіків і жінок в червоній і зеленій зоні. 

Як будуть визначатися переможці ліги? 

Після закінчення кожного з чотирьох окремих заходів ми будемо визначати так званий "підсумковий час" спортсмена на дистанції наступним чином: 

- найкращій час, показаний на окремій дистанції серед всіх учасників, буде прирівнюватись до 60 хвилин, тобто 60 хвилин - це "підсумковий час" найкращого спортсмена на дистанції; 

- іншим результатам буде відповідати "підсумковий час", перерахований пропорційно до найкращого часу, показаного на дистанції. 

(Все просто: якщо найкращій результат на дистанції - 30 хв, то результату 45 хв на тій самій дистанції буде відповідати "підсумковий час" 90 хв. 
У разі, якщо найкращій результат на дистанції 4 години, то результату 5 годин буде відповідати "підсумковий час" 75хв) 

Кращі виступи мають менший час, відповідно і менший "підсумковий час". 

Підсумковий результат спортсмена - це сума трьох його найвдаліших виступів з точки зору "підсумкового часу". 

Спортсмен, що брав участь в двох (з чотирьох можливих) заходах LUMG автоматично знаходяться нижче за рейтингом, ніж спортсмен, що змагався три або чотири рази. Відповідно, той, хто виступав лише на одних змаганнях, буде нижче за рейтингом, ніж той, хто змагагався двічі.

Результати перших двох етапів можна переглянути за посиланням тут.

Переглядів: 424 | Додав: sandruschenko91 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar