17:01:57
Наші майстеркиці Аліса Діхтенко і Юля Юрасова

Раді поділитися з вами чудовою новиною! Команда МКС продовжує поповнюватися Майстрами спорту України зі спортивного туризму!


Цього високого спортивного звання були нещодавно удостоєні наші прекрасні  Аліса Діхтенко і Юля Юрасова , здобувши перемогу в Чемпіонаті України зі спортивних туристських походів – 2019 за участь у гірському поході 5 категорії складності на Тянь-Шані під керівництвом Олександра Павлова у складі групи т/к Романтик!


Наші сильні та неймовірні дівчата не втомлюються нас дивувати і демонструвати вершини майстерності, за що по праву здобувають найвищі відзнаки!

Також не можемо ще раз не відзначити Алісу Діхтенко, яка за один сезон пройшла 2 гірські походи 5 к.с., другий з яких – у Фанських горах, що на цьому ж Чемпіонаті посів почесне ІІІ місце, під керівництвом Сергія Ропіна!


І зі своїми надзвичайними звитягами Аліса заслужено посіла І місце у рейтингу в номінації «Краща спортсменка з гірського туризму 2019 року».

Ми неймовірно пишаємося нашими спортсменками та бажаємо їм і надалі підкорювати найвищі вершини – у горах та всіх починаннях!

Переглядів: 558 | Додав: sandruschenko91 | Теги: Юля Юрасова, похід, мсу, Аліса Діхтенко | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar