15:43:26
Оновлені рейтинги "Першої київської гірської ліги"

Ми оновили рейтинг спортсменів "Першої київської гірської ліги". І маємо кардинальні зміни у чоловіків.

Нагадуємо, що наша ідея полягає в тому, щоб створити рейтинг спортсменів, які регулярно беруть участь у змаганнях, що проводить гірська комісія КМФСТ, або ж у тих, які, на нашу суб’єктивну думку, є достойними входити в цю лігу.
У рейтингу входять 10 змагання: Барс-2019, ДНШ-2019НАУ-2019, Барс-2020, Дядя Коля-2020Голосіївський гороходець 2020Барс-2021Лютий гороходець 2021Благодійний ДНШ-2021Шабаш гороходців 2021.

Серед чоловіків змінилась вся трійка лідерів і часу тотального домінування ІРБІСа прийшов кінець. Таким чином на перше місце увірвався Денис Євдокимов з чим Команда МКС і вітає його, бажаємо затриматись якомого довше на цьому місці. Друге місце посів Ярик Лисенко. Сподіваємось, що за скельними проектами ти не будеш забувати і про мотузки в болоті. Третій - Ігор Робота з Дніпра. Ігорю вдячні за таку відданість змаганням гороходців.

Серед дівчат все стабільно і без змін. Юля Пігарьова перша, за нею Ілона Павленко та Маша Попач. Тут ми швидше хочемо побажати іншим дівчатам натхненних тренувань і віри в свої сили, що взявши приклад з хлопців навести "порядки" у своєму рейтингу.

Також нагадуємо про нашу форму  зі збором даних про ваш гірський досвід.

Дякуюємо всім і до зустрічі на стартах.

Переглядів: 124 | Додав: sandruschenko91 | Теги: гороходці, Змагання | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar