12:10:44
Розпочато реєстрацію на Благодійний Кубок МКС-2021

Запрошуємо спортсменів Україний до реєстрації на найочікуваніші гірські змагання року.

.

Благодійний Кубок МКС-2021 пройде на скельному масиві у селі Дениші 17-18 квітня 2021 року. За умови, що до 29 березня кількість зареєстрованих зв'язок буде більше 20. Дозвіл на проведення даного заходу з дотриманням протиепідеміологічних заходів ми вже отримали. 

Всі зібрані кошти зі стартових внесків будуть передані сім'ї лідера нашого рейтингу спортсменів - Сергію Русовичу, який зараз бореться за здоров'я свого сина Дениса. Детальніше можна дізнатись тут.

Змагання будуть проведені ідентично до Кубку МКС-2016. На один раз ми відступимо від розподілення команд по зонам за рейтингом і згадаємо, як ми раніше бігали Кваліфікацію за результатами, якої розподіляли по зонам. Тож для всіх буде три дистанції: Кваліфікація, зв'язки і особиста. Регламент оновили, скоро і умови підправимо.

Така ідея нам прийшла в голову через бажання порівняти рівень спортсменів 2021 і 2016 року. Ось тут можна згадати результати наших крутих учасників зразку 2016 року.

А щоб краще підготуватись і бути у формі запрошуємо до реєстрації на Шабаш гороходців. Змагання з особистої техніки, які пройдуть 27 березня на Лисій горі у Києві.

Також запрошуємо партнерів до співпраці, адже разом ми здатні принести ще більше добра і користі цьому світу.

Переглядів: 576 | Додав: sandruschenko91 | Теги: Змагання, Кубок МКС | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar