10:53:10
Сніжно-льодова дистанція "Сніговий Барс 2021"

Цієї суботи на сонячному узбережжі Київського моря відбулися змагання "Сніговий Барс 2021", де нашу команду представили аж три команди.


Показ дистанції


Змагання були максимально наближені до реальних похідних умов, де протягом дистанції потрібно було підніматись і спускатись по сніжно-льодових схилах, а також транспортувати потерпілих. 


Напрочуд щасливий потерпілий із супроводжуючим


Цікавим етапом стало транспортування потерпілого у коконі-волокушах по відкритому льодовику з переносом через тріщину.


"Бурлаки на льодовику"


Загалом, дистанція і погода створили прекрасні умови для гарних змагань у дружній атмосфері. Нам особливо приємно, що наші спортсмени склали чверть від усієї кількості учасників. І що для більшості із них - це був перший змагальний досвід. Реальне проходження нереальних тріщин


Вітаємо і пишаємось командою МКС-3 під керівництвом Миколи Водніцького з призовим третім місцем. Бажаємо так само натхненно готуватися до всіх наступних стартів і пам'ятати, що плідна робота завжди винагороджується. Склад команди: Коля Водніцький, Олег Чижик, Саша Ковальський, Аліса Діхтенко.


Коля Водніцький


Команду МКС-2 під капітанством Кості Бутарєва вітаємо з четвертим місцем і бажаємо завжди прагнути більшого і вищого, щоб кожні наступні змагання приносили тільки задоволення і бажання працювати далі. Склад команди: Костя Бутарєв, Вадим Каратчук, Віталій Овчинка, Аня Чижик.


Після фінішу Команда МКС-2


Особливо хочеться відзначити нашу команду МКС-Галлея, яку Діма Чуркін зібрав практично в останній момент і зумів згуртувати і підготувати учасників для достойного виступу. Влад і Маша зовсім недавно почали займатись в команді, але, незважаючи на це, показали гарний результат, посівши 6 місце із 13 команд. Ставши кращими серед тих, хто не вклався в ПКЧ. Вітаємо і дякуюємо за демонстрацію важливості такого поняття, як команда. Згуртований, серйозно налаштований колектив, здатен на високі результати. Склад команди: Діма Чуркін, Влад Кириленко, Аліса Покровська, Маша Головко.


МКС-Галлея прилетіла на фініш


На жаль, ще одна наша команда не змогла виступити на змаганнях через раптову хворобу одного з учасників, але інші троє все одно приїхали та провели цей день з Командою. Адже Команда - одна і не важливо, якими складами ми виступаємо сьогодні, однак всі ми разом і завжди підтримуємо одне одного. Як сказала одна хороша людина: "Команда МКС - це команда друзів".

Дякуюємо всім, хто організував для нас це свято спорту. Дякуємо дружньому т/к Глобус за вашу працю, те, що ви робите, дуже важливо для розвитку спортивного туризму України. Разом до вершин.

Ну а ми в свою чергну нагадуємо, що наступні змагання "Лютий гороходець" відбудуться 27 лютого на стінці Зеленого театру. Реєструємось і тренуємось.

 

Результати тут.
Фото від Святослава Івановича тут.

Переглядів: 365 | Додав: sandruschenko91 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar