17:21:03
У пошуках льоду

На вихідних Команда влаштувала тренувальний виїзд у Вінницю. Час зими і льоду невпинно закінчується тому ми вирішили не втрачати нагоду і встигнути "поклювати" і покрутити лід. Адже літо вже скоро, а значить треба бути готовим їхати кудись, щоб його перезимувати.

В суботу ми приїхали на базу "Динамо" з надією побачити там бурульку. І все майже склалось. Бурульку ми побачили, а за закритим парканом з не дуже дружелюбнии собаками. Чоловік, який їх годував повідомим нам, що вже рік, як доступ до них закритий бо: "Тут же тир. Ви повбиваєтесь, а директору за вас відповідати".

Але якщо пройти вперед ще метрів 300 то на замерзлому озері також є вихід скель на яких є трохи намерзлого льоду.

А більшого нам і не треба. Полазили, покрутили бури, позісмикували самовикрут. Навіть довелось бити крюки бо власник будинку над скелями заборонив вішати мотузки на дерева, які тримають його паркан. Тож заодно і станції позбирали.

Неділю вирішили присвятити скелям. Тому одразу пішли на скелі Динамо або Каспича. Прекрасене місце з гарними скелями і дуже зручно закрите з усіх сторін. А коли пригріло сонечко то відчули, що весна десь зовсім близько.

Позгадували хто ж такі фіфи і як ними користуватись. позбирали станції на скелях. Відмітили собі, що хочеться тут провести, якогось "Вінницького гороходця" з довгими і крутими крутопохилими, з переправами між різними "бортами", з складними підйомами грузу і потерпілого. Попили чаю і попрямували до думу зі ще більшим бажанням тренуватись і частіше "трогати" скелі і лід.

Переглядів: 293 | Додав: sandruschenko91 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar